Merter evden eve nakliyat % 18 İndirim

 

Merter evden eve nakliyat firmaları araştırması yaptığınız zaman karşınıza yüzlerce firma çıkacaktır. Yüzlerce firma en iyi şekilde, en ucuz şekilde taşımayı yapacağını iddia edecektir. Peki bu kadar çok olan Merter nakliyat firmaları arasından uygun olan nasıl seçilir?

 

Merter evden eve nakliyat firmaları arasında nasıl karar verilir?

 

Merter evden eve nakliyat ya da şehir içi nakliyat farketme den bir nakliyat şirketi seçilirken Merter  taşımacılık alanında uzun yıllar hizmet veren, yılların verdiği tecrübe ile kaliteli eşya taşıma hizmeti sunan bir firma seçilmelidir. Merter evden eve nakliyat sanıldığı gibi basit bir taşınma işlemi değildir. Titizlik ve özen gerektiren bir süreçtir. Satın alırken emek verdiğiniz, sizin için değerli olan eşyaları kime emanet ettiğiniz önemlidir. Eşyaları kendi eşyası gibi taşıyacak kurumsal bir markayla çalışmanız gerekir. Eşyalarınızın ne şekilde taşınacağı, bu işlemin ne kadar tutacağı ile ilgili ekspertiz yapan firma, nakliye işlemleri ile ilgili en sağlıklı bilgiyi vermeli, herhangi bir sürprize yol açmamalıdır. Sigortalı eşya taşıyan firmalar seçilmeli, eşyalarla ilgili olumsuz durumların önüne geçilmelidir. Binada asansör olmaması, merdivenlerin dar olması gibi taşımaya engel durumlarda nakliye teknolojisinin yeniliklerinden yararlanılarak Merter asansörlü nakliyat hizmeti verebilecek bir firma seçilmelidir. Taşındığınız adresteki eşyaların de-monte işlemleri yapıldıktan sonra aynı şekilde yeni adresiniz deki eşyaların montesi yapılmalıdır. Uzmanlık isteyen bu iş için, eşyaların en güvenli şekilde taşınmasını gerçekleştirecek ekip seçilmelidir.

 

Evinizin kaç odası olduğu, eşyaları kimin paketleyeceği, taşıma gününün hangi gün olduğu, nakliyatın ne kadar süreceği gibi hususlar Merter nakliye fiyatları açısından önemlidir. Seçeceğiniz firmanın internet sitesinde yapacağınız ufak bir araştırmayla taşınma işinizi yapacak olan firmayı daha iyi tanıyabilirsiniz. İnternet sitesinde ticari ismi bulunmayan, yetkilisinin adı soyadı yazmayan, sabit bir telefon ve adrese sahip olmayan Merter nakliyat şirketleri güven vermedikleri için bu şirketlerden kaçınılmalıdır.

 

Taşımanın planlanmasından, eşya listesinin hazırlanmasına, sözleşmenin yapılmasından, sigortanın yapılmasına, eşyaların paketlenmesinden, eşyaların taşınmasına kadar her aşamada size destek olacak, taşınma işini bir stres kaynağı değil, yeni bir yere gitme heyecanı olarak yaşamanızı sağlayacak olan seçeceğiniz nakliye firmasının bu işte ne kadar uzman olduğudur.

İstanbul evden eve nakliyat için tıklayınız

MERTER EVDEN EVE NAKLİYAT

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir